Hopp til innhold

Handlekurv

Handlekurven din er tom

Mason Cash

Mason Cash – Klassiske bakeboller med sjel og historie

Mason Cash har laget tidløse bakeboller siden 1800-tallet – elsket for sin funksjon, kvalitet og det nostalgiske designet. Serien In the Forest henter inspirasjon fra britisk natur og håndverkstradisjoner, og bringer både sjel og stil til ethvert kjøkken.

Med røtter tilbake til 1800-tallet er Mason Cash et av Storbritannias mest ikoniske kjøkkenmerker. I generasjoner har deres robuste og vakkert dekorerte keramikk vært en fast del av bakeglede i hjem over hele verden – og nå også hos oss i Menti Verdi.

Bakebollene i In the Forest-serien er laget av slitesterk steingods og prydet med detaljerte relieffmønstre inspirert av eventyr og skogsdyr – et nik til tradisjonelt britisk håndverk. Serien er både dekorativ og funksjonell, med tykke vegger og en tung base som gjør den stabil og god å jobbe med, samtidig som den tåler ovn, oppvaskmaskin og mikrobølgeovn.

Mason Cash legger stor vekt på etisk og ansvarlig produksjon, og bollene er laget i henhold til EUs krav til mattrygghet og kontakt med næringsmidler. De er fri for bly og kadmium, og inneholder ingen miljøgifter. Et naturlig valg for deg som vil kombinere design, funksjonalitet og trygghet – med respekt for tradisjon og kvalitet.

Sorter etter

7 produkter

Visning
Bakebolle 4L Kremhvit | Mason Cash
Mason Cash
Bakebolle 4L Kremhvit | Mason Cash Salgspris799,00 kr

Medlemspris: 749,00 kr

(4.8)
Bakebolle 4L Grå | Mason Cash
Mason Cash
Bakebolle 4L Grå | Mason Cash Salgspris799,00 kr

Medlemspris: 729,00 kr

(5.0)
Bakebolle 2,7L Beige | Mason Cash
(5.0)
Bakebolle 1,1L Rød | Mason Cash
(5.0)
Bakebolle 1,1L Lys grønn | Mason Cash
(5.0)
Bakebolle 2L Ochre - In the Forest Bear | Mason Cash
(5.0)
Bakebolle 2L Ivory - In the Forest Bear | Mason Cash
(5.0)